Ośrodek Zdrowotel

Ośrodek Zdrowotel

Podstawowe informacje

Termin Cena pobytu 1 osoby
28-12-2020 - 11-01-2021 ** 1545

* Turnus Wielkanocny z programem świątecznym i suto zastawionym stołem

** Turnus Sylwestrowy z dodatkowym kosztem Balu Sylwestrowego 225 zł od osoby, 99 zł za balik dla dzieci do północy.

ZDROWOTEL ŁEBA
kompleks sześciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu a do plaży zaledwie 150 m. Posiada bezpieczny plac zabaw – to element dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokojnego wypoczynku dla opiekunów. Oferujemy noclegi w różnym standardzie, co pozwala lepiej zaspokoić Państwa
potrzeby i oczekiwania. Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się nawózkach.

POKOJE
pokoje typu standard: pokoje studio (2+2) z dostawką, pokoje dwuosobowe w tym niektóre z dostawką, pokoje 3-osobowe, w tym 2 pokoje dostosowane dla osób poruszających się na wózkach.

W prawie wszystkich pokojach znajduje się kanapa 2-osobowa, dzięki czemu możliwy jest nocleg dodatkowej osoby. W każdym pokoju znajduje się łazienka, balkon, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy a w kilkunastu lodówka. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową.

ZABIEGI
oferujemy szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych i wysoko wyspecjalizowany personel medyczny, zapewniamy leczenie chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych i zespoły pourazowe. Zajmujemy się pacjentami z chorobami dróg oddechowych, począwszy od przewlekłych infekcji do astmy oskrzelowej włącznie. Pomagamy pacjentom z chorobami skóry: dermatozami, bielactwem a także wspieramy leczenie łuszczycy.

Mamy duże doświadczenie w pomocy osobom z chorobami cywilizacyjnymi, jak zespoły bólowe, w tym zespoły korzeniowe i choroby zwyrodnieniowe. Dajemy ulgę pacjentom z chorobami reumatologicznymi. Jesteśmy zainteresowani niesieniem pomocy najbardziej pokrzywdzonym przez los, czyli dzieciom. Nasz personel medyczny i pedagogiczny chętnie podejmuje się pracy z dziećmi z MPDz i Zespołem Downa oraz dziećmi z wszelkiego rodzaju dysfunkcjami ruchowymi i fizycznymi.

Swoją ofertę kierujemy również do pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek zakwalifikowanych do programu dializoterapii chcących spędzić urlop nad morzem. Łącząc wypoczynek w naszym ośrodku można korzystać z nowoczesnej stacji dializ w szpitalu w Lęborku, który zapewnia bezpłatny transport na dializy. Hydroterapia, okłady borowinowe, kąpiel borowinowa, kąpiel solankowa, kąpiel siarczkowa, elektorlecznictwo, laseroterapia, światłolecznictwo, inhalacje, kinezyterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, krioterapia miejscowa, masaż boa, masaż hydro jet, platforma Schumana 3D, gimnastyka ogólna.

Zabiegi komercyjne: masaż klasyczny, masaż polinezyjski, masaż „tt gorąca”, masaż gorącymi kamieniami, masaż masłem Shea, masaż twarzy, masaż stóp, masaż bańką chińską, drenaż limfatyczny, masaż wspomagający odchudzanie.

CENA ZAWIERA:

 • 15 dni - 14 noclegów w pokojach typu STANDARD od soboty do soboty
 • Wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad)
 • 2 zabiegi indywidualne i 1 zabieg grupowy w każdy dzień powszedni
 • Opieka pielęgniarska i lekarska
 • Wycieczka autokarowa po Łebie z przewodnikiem
 • Program atrakcji na każdy dzień pobytu

CENA NIE ZAWIERA:
opłaty miejscowej, opłaty za: pobyt zwierząt domowych, parkingi, wycieczki fakultatywne

ZNIŻKI
 • Dziecko 0-12 lat, własne spanie, ½ wyż - 10%
 • Na dostawce powyżej 12 lat - 30%
 • Na dostawce poniżej 12 lat - 50%
 • Na dostawce do 4 lat, bez świadczeń Gratis

DOPŁATY:
 • Do pokoju PREMIUM (23.06.-18.08.) +450 zł
 • Do pokoju PREMUM (w pozostałych terminach) +350 zł
 • Za niewykorzystane miejsce w pokoju + 40%
 • Do diety specjalistycznej +300 zł

SCHORZENIA OBJĘTE WPISEM „OD"
– wszystkie rodzaje schorzeń

Pozostałe ośrodki