COVID-19

Szanowni Państwo,

Sytuacja, w jakiej wszyscy obecnie się znajdujemy jest trudna zarówno dla Państwa jak i dla nas. Jest to czas trudnych decyzji, nierzadko z punktu widzenia klienta niesprawiedliwych, ale dających nam szansę na złagodzenie skutków epidemii.

W chwili obecnej RESURS zgodnie z zaleceniami rządu odstępuje od realizacji wyjazdów na przełomie miesiąca kwietnia i maja, czeka z rozwój sytuacji i dalsze wytyczne, co do długości trwania kwarantanny i wówczas podejmie decyzje, co do dalszych wyjazdów.

Obowiązująca od marca specustawa o tzw. tarczy antykryzysowej przewiduje, że rozwiązanie umowy z biurem z powodu epidemii – niezależnie od tego, czy rozwiązuje ją klient, czy organizator – jest skuteczne po 180 dniach. Klient ma prawo do zwrotu wpłaconej kwoty po upływie tego czasu.

My ze swojej strony proponujemy inne rozwiązanie, również ujęte w wspomnianej wcześniej ustawie a mianowicie zamianę zwrotu gotówki na chroniony ubezpieczeniem voucher, wart nie mniej niż wpłacona przez Państwa kwota. Dla klientów, którzy zdecydują się skorzystać z tej formy, zaproponujemy dodatkowe rabaty oraz inne udogodnienia. Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy i będzie można go „odstąpić” innej osobie. Jest to sytuacja trudna, wielu z Państwa uważa, że pieniądze są „zamrożone”, ale są one zabezpieczone i nie ma ryzyka ich utraty. A nam daje szanse na powrót do „normalnej” pracy.

Jesteśmy razem 30 lat, zawsze staraliśmy się zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi, a teraz to my liczymy na Państwa wsparcie.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 372 40 53 lub poprzez pocztę elektroniczną marketing@resurs.com.pl

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości